STRILENI.COM

NK-TEAM TESTOVÁNÍ ZBRANÍ

44444.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Úvod

obr testy úvod.jpg
Již desátým rokem provozujeme poskytování střeleckých zážitků a kurzů široké veřejnosti a ozbrojeným složkám , k nahlédnutí na www.strileni.com a www.nkteam.cz . Odbaveno bylo mnoho tisíc klientů, kteří jsou součástí testů. Více v naší fotogalerii na http://nkteam.rajce.idnes.cz/.

Podnětem ke vzniku těchto stránek byl zájem ze strany našich klientů o názory na jednotlivé zbraně. Budou zde postupně přidávány poznatky k námi odzkoušeným zbraním. Vzhledem k tomu, že testované zbraně jsou výhradně v našem vlastnictví a ne zbraně zapůjčené, budou i naše hodnocení zcela nezávislá. Neupřednostňujeme žádného výrobce v tomto testování. Vyjadřovat se zde budeme ke zbraním, které jsme prověřovali důkladně v plné zátěži i několik let. Vybírat se bude postupně z více než 400 druhů zbraní různých ráži. Hodnotit se bude hlavně spolehlivost, výdrž po odstřílených ranách, uživatelská přívětivost, kvalita materiálu a neméně důležité hledisko estetické 

Veškeré naše testy jsou  prováděny v náročných podmínkách, různí střelci , různí výrobci střeliva  včetně přebíjených nábojů, v každém počasí - zima , teplo, déšt, v blátě i písku, nevlídné zacházení i od nestřelců. Uvádíme testy až po odstřílení mnoha tisíc nábojů.


 
CZ Scorpion EVO 3S1
SIG Sauer P226
Smith & Wesson M&P9 
ak47

ak47

Nové testové otázky k získání ZP zde: 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one